مجموعه آراد نانو شما را به خرید بهترین محصولات کیسه نانو و آنتی باکتریال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سولفورپد اوسکو شیلی برای صادرات انگور

آنچه در این مقاله می خوانید...

سولفورپد چیست؟انواع سولفورپد
سولفورپد اوسکو شیلی

آیا می دانید سولفورپد اوسکو شیلی که با ترکیبات جدید تولید شده و به بازار عرضه می شوند، عملکرد بهتری دارند؟ آیا از مواد تشکیل دهنده این محصول اطلاع دارید؟ قیمت سولفورپد اوسکو شیلی را باید از کدام مراکز بدست آورد؟

انگور از جمله میوه هایی است که همیشه در معرض تغییرات بوده و به آسانی دچار خرابی و فساد می شود. از همین رو اغلب آنها را می توان برای مدتی کم نگهداری کرده و استفاده کرد. از همین رو بهترین راه افزایش ماندگاری آنها، استفاده از سولفورپد انگور بوده که برای این هدف تولید و وارد ایران می شوند. سولفورپد انگور در برندهای مختلف موجود می باشد که بهترین آن برند اوسکو شیلی است.

سولفورپد نگهدارنده انگور
سولفورپد اوسکو شیلی

سولفورپد چیست؟

در گذشته نه چندان دور کشاورزان و باغداران انگور برای نگهداری این محصول و کنترل و پیشگیری از فساد قارچی از سوزندان مقداری از گوگرد خالص در سردخانه ها و ایجاد گاز دی اکسید گوگرد استفاده می کردند. ولی به دلیل این که این مواد گوگردی تاثیر بسیار زیادی روی طعم و رنگ انگور داشت، و به علت ترکیب این گاز با گازهای دیگر در هوا باعث اختلال در کارکرد سیستم های الکترونیکی یخچال ها می کرد، سولفورپد نگهدارنده انگور جایگزین این گاز شد.

سولفورپد اسکو شیلی در طول سالهای اخیر به موقعیت رهبری بازارهای داخلی و جهانی بدلیل کیفیت و کارایی تولیدات نگهدارنده انگور دی اکسید سولفور رسیده است. عنصر فعال سولفورپد، سدیم متابی سولفیت است که به محض تماس با رطوبت دی اکسید سولفور تولید و مانع از پروسه فساد بوسیله قارچ در انگور می شود که یکی از مشهورترین بیماریها پس از برداشت انگور می باشد.

انواع سولفورپد

  • سولفورپد 5 گرمی برای جعبه های پایین تر از 5 کیلوگرم انگور
  • سولفورپد 7 گرمی برای جعبه های 5 الی 7 کیلوگرمی انگور
  • سولفورپد 10 گرمی برای جعبه های بالاتر از 7 کیلوگرمی انگور

طبق آزمایشات انجام شده یک گرم ماده متابی سلفیت سدیم می تواند یک کیلوگرم انگور را در بمدت ۹۰ روز از فساد قارچی سالم نگه دارد.

با توجه به این که قیمت سولفورپد انگور براساس کیفیت، نوع مواد بکار رفته، ماندگاری و میزان سلامت مشخص می شود، بالطبع برند اوسکو شیلی نسبت به کیفیت خود باید قیمت بالاتری نسبت به محصولات مشابه خود داشته باشد. سولفورپد اوسکو شیلی با قیمت عالی توسط بازرگانی آراد نانو عرضه می گردد، این محصول با قیمت هر ورق ۹۵۰۰ ریال به فروش می رسد. زیرا آنچه مد نظر ما بوده و اهمیت زیادی دارد، کیفیت بهتر آنها بوده که بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود.

سولفورپد اوسکو شیلی
سولفورپد اوسکو شیلی
فهیمه قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد نانو شما را به خرید بهترین محصولات کیسه نانو و آنتی باکتریال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید