مجموعه آراد نانو شما را به خرید بهترین محصولات کیسه نانو و آنتی باکتریال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیسه آنتی باکتریال انگور اسپک برای صادرات

کیسه آنتی باکتریال انگور اسپک
کیسه آنتی باکتریال انگور اسپک

خرید کیسه آنتی باکتریال انگور برای نگهداری و بسته بندی تا چه اندازه یک راه کار علمی و مناسب به خصوص برای مقیاس صادراتی محصولات به شمار می رود؟
یکی از محصولاتی که امروزه بازار صادرات آن به کشور روسیه و حوزه خلیج فارس رونق بسیاری دارد انگور ایران می باشد. انگور از جمله میوه هایی است که نسبتا حساسیت بالایی دارد و اگر درست و اصولی بسته بندی نگردد فاسد شده و بازار هدف خود را از دست خواهد داد. از محصولاتی که باعث بسته بندی اصولی و صحیح انگور می شود کیسه آنتی باکتریال انگور و کیسه فریزر رولی پلانگتون می باشد که در ایران تولید شده و طراحی منحصر به فرد و شکیلی دارد. بسته بندی انگور نقش بسیار مهمی در حفظ کیفیت انگور در مدت حمل و نقل و حتی نگهداری این محصول در سردخانه دارد. به همین دلیل صادرکنندگان علاوه بر استفاده از سولفورپد برای بالابردن ماندگاری انگور باید از کیسه های مقاومی استفاده کنند که بتوانند به راحتی انگور را در دسترس مشتریان در فروشگاه ها قرار دهند. از جمله مزایای کیسه آنتی باکتریال انگور ابعاد آن می باشد که برای یک کیلو انگور طراحی و تولید می شود و به راحتی در دسترس مصرف کننده در فروشگاه های داخل و خارج قرار می گیرد.
کیسه آنتی باکتریال انگور که به نوع صادراتی نیز مشهور است می تواند برای صادرات انواع انگور به کار رود اما سوال این است که تا چه حد می توان به پشتوانه علمی این محصول اعتماد کرد؟
کیسه آنتی باکتریال انگور اسپک و کیسه فریزر وفا کاملا بر اساس فناوری نانو  و با بهترین مواد پلیمری تولید شده است. همچنین تمام ادعاهایی که برای این کیسه ذکر شده است پیش از تولید انبوه آن آزموده شده و امروزه صادرکنندگان بسیاری از این نوع کیسه برای صادرات انگور استفاده می کنند. با تقاضای بیشتر کاملا اثبات شد که این محصول توانسته است نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کرده و به عنوان یک محصول با بازده بالا مورد پذیرش جامعه هدف خود قرار گرفته است. بازرگانی آراد نانو تولید کننده و عرضه کننده انواع کیسه های نانو و آنتی باکتریال می باشد و کیسه آنتی باکتریال انگور را با قیمت مناسب و کیفیت عالی در اختیار صادرکنندگان قرار می دهد.

کیسه آنتی باکتریال انگور اسپک
کیسه آنتی باکتریال انگور اسپک
فهیمه قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد نانو شما را به خرید بهترین محصولات کیسه نانو و آنتی باکتریال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید