مجموعه آراد نانو شما را به خرید بهترین محصولات کیسه نانو و آنتی باکتریال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کیسه نانو کاهو اسپک در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم در بسته بندی و صادرات انواع کاهوبهترین بسته بندی برای انواع کاهوبسته بندی با کیسه نانو کاهو اسپکقیمت فروش کیسه نانو کاهو اسپک
فروش کیسه نانو کاهو اسپک

فروش کیسه نانو کاهو اسپک تولید ایران امروزه رونق زیادی دارد. این محصول برای بسته بندی کاهو صادراتی استفاده می گردد و برای دو نوع کاهو رومانو و آیسبرگ قابل تولید می باشد. قیمت این محصول بسته به نوع کاهو از هر کارتن ۳۱۰۰۰۰۰ ریال الی ۴۲۰۰۰۰۰ ریال می باشد.

فروش کیسه نانو کاهو اسپک
فروش کیسه نانو کاهو اسپک

نکات مهم در بسته بندی و صادرات انواع کاهو

  • صادرکنندگان باید توجه داشته باشند که کاهو صادراتی پس از برداشت و بسته بندی باید دمای آن در سردخانه پایین آورده شود و به اصطلاح عمل سرد کردن روی آن انجام شود. سپس بارگیری و ارسال گردد.
  • نکته مهم دیگر در بسته بندی این است که از ارسال انواع کاهو به صورت فله و در کیسه های بزرگ خودداری کنید و حتما به صورت تک بسته بندی و ارسال نمایید.
  • اگر نیاز بود که بار کاهو به صورت فله بسته بندی گردد حداکثر وزن بسته بندی نباید بیش از ۸ کیلو باشد. زیرا ارسال کاهو با بسته بندی سنگین باعث فشار بر کاهو و خفگی آن می شود و درصد دورریز این محصول را تا ۵۰ درصد نیز بالا میبرد.
  • صادرکنندگان باید توجه داشته باشند که یک اصل مهم برای موفقیت در فروش کاهو در روسیه و کشورهای دیگر، ارسال بار با ماندگاری بالا می باشد. اگر هدف شما فقط تحویل بار به مشتری و عدم اطمینان از ماندگاری محصول باشد، در کوتاه مدت نتیجه می گیرید، اما در بلند مدت از بازار خارج می شوید.
فروش کیسه نانو کاهو اسپک
فروش کیسه نانو کاهو اسپک

بهترین بسته بندی برای انواع کاهو

  1. کاهو آیسبرگ: بهترین نوع بسته بندی برای کاهو آیسبرگ فقط تک ردیفه و در هر سبد حداکثر ۸ تا ۱۰ عدد آیسبرگ با کیسه های نانو یا آنتی باکتریال می باشد.
  2. کاهو رومانو: بهترین نوع بسته بندی برای کاهو رومانو حداکثر ۲ ردیفه و حداکثر ۸ کیلویی با کیسه های نانو یا آنتی باکتریال می باشد.
فروش کیسه نانو کاهو اسپک
فروش کیسه نانو کاهو اسپک

بسته بندی با کیسه نانو کاهو اسپک

فروش کیسه نانو کاهو اسپک در ایران و کشورهای دیگر رونق بسیاری دارد تا جایی که اکثر بار کاهو صادراتی با کیسه نانو نگهدارنده و کیسه آنتی باکتریال اسپک ارسال می گردد. این کیسه ها به علت طراحی منحصر به فردی که دارد مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. این کیسه ها از بهترین مواد نانو و نگهدارنده تولید شده است و ماندگاری محصول را تا حد زیادی بالاتر برده و باعث افزایش مشتری در بازار هدف می شود. کیسه نانو کاهو بدون چاپ و ساده بوده و تا حد زیادی ماندگاری را بالا می برد و طبق نیاز مشتری در ابعاد مختلف قابل تولید است. کیسه آنتی باکتریال کاهو از فساد قارچی کاهو جلوگیری کرده و چاپ دار می باشد.

قیمت فروش کیسه نانو کاهو اسپک

  • کیسه نانو کاهو آیسبرگ و رومانو بدون چاپ هر کیلو ۳۵۰۰۰۰ ریال با چاپ تک رنگ رگباری هر کیلو ۳۸۰۰۰۰ ریال
  • کیسه آنتی باکتریال کاهو آیسبرگ با چاپ ۴ رنگ هر کارتن ۱۵۰۰ عددی ۳۱۰۰۰۰۰ ریال
  • کیسه آنتی باکتریال کاهو رومانو با چاپ ۵ رنگ هر کارتن ۱۵۰۰ عددی ۴۲۰۰۰۰۰ ریال

بازرگانی آراد نانو مرکز فروش کیسه نانو کاهو اسپک در سراسر ایران می باشد و این محصول را در اسرع وقت در اختیار صادرکنندگان قرار می دهد.

فروش کیسه نانو کاهو اسپک
فروش کیسه نانو کاهو اسپک
فهیمه قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد نانو شما را به خرید بهترین محصولات کیسه نانو و آنتی باکتریال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید